Job & Travel

 

Garance spokojenosti


Proč si vybrat právě naši agenturu?

Zkušenosti
V oboru nejsme žádní nováčci. Vedení společnosti disponuje mnohaletou praxí v oblasti HR a agenturního zaměstnávání, zároveň má také osobní zkušenosti s programem WORK AND TRAVEL.

Plníme zákonné povinnosti
Naše agentura vlastní platná Povolení ke zprostředkování zaměstnání v rámci České republiky a zahraničí udělovaná Generálním ředitelstvím Úřadu práce ČR. Zároveň má sjednané Pojištění záruky pro případ úpadku agentury práce a Pojištění odpovědnosti za způsobené škody až do výše 5.000.000,- Kč. V případě, že Vám náš zaměstnanec způsobí svou činností jakoukoliv škodu, máte záruku, že Vám tato škoda bude uhrazena.

Individuální a odpovědný přístup
Chápeme, že je každá firma svým způsobem originál. Proto svým klientům nabízíme řešení na míru. Důležité je pro nás především důkladné prověření zprostředkovaného personálu (z hlediska praxe, dovedností a individuálních schopností každého z nich).
Jednotliví uchazeči na volné pracovní pozice a naši zaměstnanci pro nás nejsou jen pouhé číslo v seznamu. Respektujeme individualitu každého z nich a pomáháme jim v osobním a profesním rozvoji.

Příznivé ceny
I přesto, že dbáme na vysokou úroveň kvality poskytovaných služeb, jsou naše ceny velice příznivé. Uchazeči o volné pracovní pozice za zprostředkování zaměstnání NIC NEPLATÍ.


Z důvodu, že je pro nás zpětná vazba velice důležitá, bychom Vás tímto chtěli požádat o hodnocení, jak jste byli s poskytnutými službami spokojeni. Jsme otevřeni jakýmkoliv připomínkám a předem Vám za Vaše reakce děkujeme.

Formulář spokojenosti