Job & Travel

 

Hledám zaměstnance


Poskytované služby

Personální agentura Job and Travel s.r.o. nabízí řešení na míru v oblasti HR zaměstnavatelům působícím jak v České republice, tak v zahraničí. S námi nešetříte pouze svůj čas, ale především energii a náklady, které byste jinak při hledání kvalitních zaměstnanců investovali do zdlouhavých výběrových řízení.


Agenturní zaměstnávání

Jak agenturní zaměstnávání funguje?

Potřebujete dělníka, skladníka, administrativní pracovníky či jakoukoliv jinou pozici? Obraťte se na nás. My vám je najdeme. Disponujeme rozsáhlou databází kandidátů o zaměstnání, kteří mohou pracovat právě pro vaši společnost.

Agenturní zaměstnávání zahrnuje:
  • vyhledání a výběr nejvhodnějších kandidátů, jejich následné přidělení ke klientovi (doba přidělení odpovídá požadavkům klienta - od jednoho dne do několika let)
  • tvorba a aktualizace pracovních smluv a dalších pracovněprávních dokumentů, výkazů odpracovaných hodin, tvorba a výplata mezd, odvodů, komunikace se státní správou
  • klientovi je přidělena kvalifikovaná konzultantka, která mu je k dispozici pro případ řešení rutinních i nenadálých záležitostí, pravidelného reportingu
Agentura vystupuje v roli zaměstnavatele. Všichni agenturní zaměstnanci mají řádnou pracovní smlouvu, je jim vyplácena mzda v řádném výplatním termínu a jsou za ně odváděny veškeré odvody státu (daně, sociální a zdravotní pojištění). Klient si sám řídí výkony zaměstnance na pracovišti a koncem měsíce potvrzuje počet odpracovaných hodin daného zaměstnance.

Vyhledání zaměstnanců

Jak vyhledání zaměstnanců funguje?

Pokud hledáte nové zaměstnance a nemáte zájem o to, probírat se stohy nevyhovujících životopisů, pak jsme tu právě pro vás. Nadefinujte nám pracovní pozici, kterou máte zájem obsadit, o zbytek se postaráme my. Vámi vybraný kandidát se následně stane vaším kmenovým zaměstnancem.

Vyhledání zaměstnanců zahrnuje:
  • pomoc se správným nadefinováním volné pracovní pozice (sumarizace požadavků na ideálního kandidáta)
  • vyhledání vhodných kandidátů (z interní databáze, cílenou inzercí, dalšími náborovými aktivitami)
  • osobní pohovory s jednotlivými kandidáty a vyhodnocení jejich silných a slabých stránek
  • doporučení nejvhodnějších kandidátů klientovi a zajištění následných osobních pohovorů vybraných uchazečů u klienta
  • nabídka pracovního místa kandidátovi, kterého si klient vybere
Po zaměstnání daného kandidáta naše práce nekončí. I po jeho úspěšném nástupu se nadále zabýváme monitoringem spokojenosti vzájemné spolupráce klienta s daným uchazečem a snažíme se tím zajistit vaší maximální spokojenost.


Zaměstnanec na zkoušku

Jak služba zaměstnanec na zkoušku funguje?

Pokud máte zájem o kmenového zaměstnance, ale nechcete ho bez důkladného prověření jeho znalostí a schopností rovnou přijímat do pracovního poměru, pak je tato služba určena právě vám.

Vybraného kandidáta zaměstnáme na libovolně dlouhou dobu pod naší agenturou. Jakmile se rozhodnete, že je pro vás daný zaměstnanec ideální, máte možnost převzít ho za zvýhodněných podmínek do svého kmenového stavu.

Pro bližší informace k jednotlivým službám a vytvoření konkrétní cenové nabídky nás kontaktujte níže.

Napište nám