Profese: Koordinátor obchodní sítě a marketingu
Země: Česká republika
Okres: České Budějovice
Mzda: 20 000 - 25 000 Kč brutto / měsíc
Počet volných prac. míst: 2
Datum nástupu: po domluvě
Typ úvazku: HPP
Náplň práce: • péče o stávající zákazníky výrobní společnosti (B2B)
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• maximalizace obchodního potenciálu společnosti
• organizace a řízení marketingových kampaní
• poskytování informací zákazníkům o produktech společnosti a navrhování adekvátního řešení na míru dle požadavků zákazníka
• správa a řízení objednávek jednotlivých klientů v interním systému společnosti
• pravidelný report prodejních výsledků společnosti
• spolupráce s výrobním a marketingovým oddělením, obchodními manažery
• pružná pracovní doba
Co požadujeme: • min. SŠ, nejlépe ekonomického zaměření
• praxe v oblasti obchodu (možno i telemarketing) podmínkou, nejlépe z výrobní společnosti
• znalost německého a anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. B1)
• znalost MS Office a zkušenosti s ERP systémem (nejlépe SyteLine)
• zkušenosti v oblasti exportu, fakturace, tvorby objednávek v ERP systému
• schopnost pracovat pod tlakem na vícero projektech, přizpůsobovat se změnám
• schopnost pracovat samostatně, ale také v týmu
Co nabízíme: • zaměstnání ve stabilní nadnárodní výrobní společnosti
• forma spolupráce na HPP
• nástupní mzda 20 000 – 25 000 Kč brutto / měsíc
• roční odměny za plnění cílů
• vzdělávací kurzy
• týden dovolené navíc, stravenky
• možnost seberealizace, profesního a osobního růstu
• příjemné pracovní prostředí a přátelský, profesionální kolektiv
Kontaktní osoba: Nikola Vandasová, vandasova@job-and-travel.cz, 723 537 713