Profese: Vedoucí údržby
Země: Česká republika
Okres: České Budějovice
Mzda:
Počet volných prac. míst: 1
Datum nástupu: po domluvě
Typ úvazku: HPP
Náplň práce: - zajištění údržby strojů a ostatních zařízení
- zodpovědnost za dodržování včasného plnění termínů
- koordinace spolupráce výrobních středisek s ostatními odděleními
- plánování údržeb
- objednávání náhradních dílů
Co požadujeme: - min. středoškolské vzdělání technického směru
- řidičský průkaz sk. B
- průkaz na VZV a svářečský průkaz výhodou, nikoliv podmínkou
- znalost ISO 14001 a TS 16949 výhodou
- AJ na komunikativní úrovni
- bezúhonnost
- plnoletost
- organizační dovednosti
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- zodpovědnost
Co nabízíme: - zaměstnání v nadnárodní společnosti
- závodní stravování
- jazykové kurzy
- jednosměnný provoz
- zajímavé finanční ohodnocení dle dosažené praxe a kvalifikace
- nástup dohodou
Kontaktní osoba: Nikola Vandasová, vandasova@job-and-travel.cz, 723 537 713