Profese: SEŘIZOVAČ - vhodné i pro absolventy
Země: Česká republika
Okres: České Budějovice
Mzda: 23.000,- - 27.000,- brutto / měsíc
Počet volných prac. míst: 2
Datum nástupu: po domluvě
Typ úvazku: HPP
Náplň práce: - seřizování a údržba strojů (mechanické stroje), odstraňování závad
- práce na seřízených strojích
Co požadujeme: - min. SOU s výučním listem (nejlépe strojírenský nebo příbuzný obor)
- praxe s lisováním drobných kovových dílců výhodou
- znalost práce na obráběcích strojích výhodou, uživatelská znalost PC
- třísměnný provoz od PO do PÁ, VÍKENDY VOLNÉ
Co nabízíme: - nástupní mzda 23.000,- - 27.000,- brutto / měsíc dle praxe, příplatky nad rámec zákoníku práce, 25 dní dovolené
- roční bonusy, každoroční navyšování mezd
- dotované závodní stravování (teplá strava i při odpolední a noční směně)
- příjemné pracovní prostředí a férový přístup

NEJEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ!!!
Kontaktní osoba: Nikola Vandasová, info@job-and-travel.cz, 774 239 831