Profese: VÝVOJÁŘ
Země: Česká republika
Okres: České Budějovice
Mzda: od 40.000,- brutto / měsíc
Počet volných prac. míst: 1
Datum nástupu: po domluvě
Typ úvazku: HPP
Náplň práce: - návrh a výroba testovacího zařízení (elektronika vč. návrhu DPS, programování SW)
- správa/údržba/opravy existujícího testovacího zařízení
- navrhování testovacích procedur, organizace externích dodavatelů zajišťujících návrh/výrobu testovacích zařízení
- spolupráce se zahraničním vývojovým oddělením aj.
Co požadujeme: - znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem, vč. technické
- zkušenosti s navrhováním el. obvodů jak analogových, tak digitálních, od schémat zapojení, návrhu DPS a konstrukci po testování při instalaci
- znalost programování příslušného mikroprocesorového firmwaru i obslužného softwaru
Co nabízíme: - nástupní mzda od 40.000,- brutto / měsíc dle praxe
- 25 dní dovolené, stravenky, výuka angličtiny, roční bonusy, věrnostní odměny, podpora zdravého životního stylu, pružná pracovní doba

NEJEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ !!!
Kontaktní osoba: Nikola Vandasová, info@job-and-travel.cz, 774 239 831