Profese: EKONOM
Země: Česká republika
Okres: České Budějovice
Mzda:
Počet volných prac. míst: 1
Datum nástupu: po domluvě
Typ úvazku: HPP
Náplň práce: - příprava dat pro sestavování business plánů podniku s cílem zabezpečení růstu objemu odbytů produkce a zvětšení zisku
- kalkulace výdajů potřebných pro vývoj a realizaci výrobků, získání nových druhů výrobků, progresivní techniky a technologie
- zpracování ekonomických analýz hospodářské činnosti podniku, aj.
Co požadujeme: - SŠ/ VŠ vzdělání v ekonomickém nebo finančním oboru
- uživatelská znalost práce s PC (především MS Office)
- min. 3 roky praxe na pozici ekonoma nebo v oblasti účetnictví
- zkušenosti z výrobní společnosti velkou výhodou
Co nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, firemní benefity
- vstupní zaškolení, možnost osobního rozvoje (podpora osobního rozvoje, vzdělávací kurzy, možnost podílení se na prosazování změn)
- příspěvek na stravování (závodní jídelna v areálu firmy)
- mladý kolektiv, moderní prostředí, práce v Českých Budějovicích

NEJEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ !!!
Kontaktní osoba: Nikola Vandasová, vandasova@job-and-travel.cz, +420 774 239 831