Profese: Technik projektové kvality
Země: Česká republika
Okres: Český Krumlov
Mzda: 30.000 - 40.000 Kč brutto / měsíc
Počet volných prac. míst: 1
Datum nástupu: po domluvě
Typ úvazku: HPP
Náplň práce: - plánování a plnění požadavků zákazníků na kvalitu v předvýrobních etapách projektu
- tvorba a zodpovědnost za dokumenty týkajících se kvality projektů
- příprava APQP a následný report aktuálního stavu APQP
- pravidelný kontakt se zákazníky
- spolupráce na přípravě MSA, FMEA
Co požadujeme: - alespoň SŠ vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
- znalost APQP, FMEA, PPAP, MSA
- znalost práce na PC
- NJ nebo AJ minimálně na úrovni B2
Co nabízíme: - stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- nástupní mzda 30.000 - 40.000 Kč brutto / měsíc + osobní hodnocení
- příspěvek na stravování, dopravu, penzijní připojištění....

NEJEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ !!!
Kontaktní osoba: Nikola Vandasová, vandasova@job-and-travel.cz, 723537713