Profese: Project manager
Země: Česká republika
Okres: Český Krumlov
Mzda: 40.000 - 60.000 Kč brutto / měsíc
Počet volných prac. míst: 1
Datum nástupu: po domluvě
Typ úvazku: HPP
Náplň práce: - řízení implementace nových výrobních projektů do výroby
- zodpovědnost a koordinace svěřeného projektu (logistika, výroba)
- tvorba a kontrola projektového rozpočtu
- vedení dokumentace k projektu
- pravidelný reporting
Co požadujeme: - alespoň SŠ vzdělání, technický směr výhodou
- praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
- znalost Lean metod
- znalost metodiky Project Managementu, workflow, řízení lidí
- znalost práce na PC (SAP, Excel, Word, Outlook, PowerPoint ..)
- komunikativní NJ podmínkou, AJ výhodou
Co nabízíme: - stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
- nástupní mzda 40.000 - 60.000 Kč brutto / měsíc
- příspěvky na stravování, dopravu, penzijní připojištění

NEJEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ !!!
Kontaktní osoba: Nikola Vandasová, vandasova@job-and-travel.cz, 723537713